Odabrani izlagači za 13. Profuturu

Žiri u sastavu:

  • Tina Širec Džodan, povjesničarka umjetnosti
  • Sebastijan Vojvoda, akademski slikar
  • Andi Bančić, profesor likovnog odgoja

odabrali su radove koji će se izložiti na 13. Profuturi.

Kod nekih prijava je bilo teško razaznati nazive radova, pa ćemo te autore kontaktirati mailom.

Prije same liste izlagača, ponavljamo da radovi moraju biti opremljeni da se jednostavno objese na zid.

Odabrani radovi:

  • Jelica Barišić: Tratinčice      
  • Josipa Biro: Zagrebački Zrinjevac     
  • Ivan Blašković: Bilo je lijepo, A sad očekujem sunce
  • Iva Blažinčić: Nera      
  • Loredana Bradaschia: Inter mundos, Sub silentio
  • Silvana Bratović: Povratak kući     
  • Anđelko Brkić: Obrok uz more, Na stolu  
  • Ana Budija: Punta      
  • Vesna Grgičin: Tragovima starih vremena    
  • Mirko Grgić: Borovačka zima, Borovački puran, Uz vatru
  • Duška Huskić: Konji      
  • Tihomir Ivančan: Zelje, Simboli Istre, Epulon
  • Jasna Jandrlić: Ribar, Moj zavičaj   
  • Branka Janković Miloš: Dubina, Prasak    
  • Darko Jovanović: Baranja  
  • Ivka Kajganić: Suton   
  • Maja Kalogjera: kontaktirat ćemo     
  • Zlatko Kirinec: Italo Montoro, Divlje patke, Cvijeće  
  • Silvija Knežević: kontaktirat ćemo     
  • Vesna Kovačević: sve tri slike    
  • Manuel Kozlović: Tendencija      
  • Ema Kunović: Portret      
  • Dubravko Malleg: Šetač, Badnjak    
  • Marija Marcijuš:  Polje lavande, Ponosna (maslina?)
  • Vjekoslav Marenčić: Noć, Priprema ogrjeva    
  • Erika Medanić: Uz rijeku     
  • Jasna Mihalić: kontaktirat ćemo     
  • Dubravka Mijatović: kontaktirat ćemo     
  • Irena Ostojić: Parenzana      
  • Željka Podobnik: Maslina, Borić     
  • Ivo Rakuljić: sve tri slike 
  • Marija Sabolek: Valovi, Istarska kuća (kuća sa dimnjakom?)  
  • Zdenka Starčević: Vuk samotnjak, Lungomare Opatija   
  • Sabina Stojanović: kontaktirat ćemo     
  • Slavko Strinić: Most, Afrika
  • Marijana Šatrak: Jorgovani, Stara ciglana
  • Kristina Šimon Starčević: Portret mog sina, Lički šumski pejzaž
  • Jadranka Štimac: Trava, Grožnjan     
  • Ana Tudik: Slavonska šuma     
  • Helena Tudik: Pogled meda     
  • Borislav Tutić: Mrtva priroda
  • Zdenka Vrabec: Val, Bijele Ruže     
  • Branka Vrbanić: Čamac na Lonji, Jedna zima  
  • Martin Vujić: Bakreni ćup
  • Zlata Živaković-Kerže: Slavonski ples, Konjska zaprega   
  • Jelena Župan: My God     
  • Rosa Žuro: Krajolik, Tri snaše    
  • Enis Žužić: Mati zemlja, Norma    

Čestitamo odabranim autorima.

Radove šaljite poštom ili donesite osobno na adresu:

Pučko otvoreno učilište Poreč
Narodni trg 1
52440 Poreč

tel.: 052 887 217

Radovi obavezno trebaju stići opremljeni i zapakirani zaštitnom ambalažom, bez obzira na način dostave, na adresu Pučkog otvorenog učilišta Poreč  najkasnije do 12. travnja 2019. godine.