Kontakti

UPRAVA

ravnateljica
Snježana Radetić
Tel.: +385 52 887 210
Fax: +385 52 887 221
e-mail: snjezana.radetic@poup.hr
 
voditeljica općih poslova
Vesna Tripar
Tel.: +385 52 887 210
Fax: +385 52 887 221
e-mail: info@poup.hr
             vesna.tripar@poup.hr
 
referent za informacijski sustav, analizu i unutarnji nadzor
Gorana Labinac
Tel.: +385 52 887 215
Fax: +385 52 887 221
e-mail: gorana.labinac@poup.hr

 

RAČUNOVODSTVO

voditeljica
Kristina Pilato

Tel.: +385 52 887 214
Fax: +385 52 887 221
e-mail: kristina.pilato@poup.hr

 

blagajnikca - likvidator
Danijela Velenik Sedmak

Tel.: +385 887 213
Fax: +385 52 887 221
e-mail: danijela.velenik-sedmak@poup.hr

 

financijski računovođa
Martina Rudan

Tel.: +385 887 212
Fax: +385 52 887 221
e-mail: martina.rudan@poup.hr

 

GLAZBENO-SCENSKI ODJEL

voditelj
David Belas

Tel.: +385 52 887 219
Fax: +385 52 887 221
e-mail: david.belas@poup.hr

 

administratorica
Kristina Kuci

Tel.: +385 52 887 218
Fax: +385 52 887 221
e-mail: kultura@poup.hr

 

kinooperater - kućni majstor
Aleksandar Poropat

Tel.: +385 52 887 218
Fax: +385 52 887 221
e-mail: aleksandar.poropat@poup.hr

 

kinoblagajnica
Željka Stanissa

Tel.: +385 52 887 218
Fax: +385 52 887 221
e-mail: zeljka.stanissa@poup.hr

 

blagajna
Tel.: +385 52 887 223

Radno vrijeme blagajne (u tjednu kad je kazališna predstava):
ponedjeljak – srijeda 10.00 –12.00
četvrtak – subota 17.00 – 20.00
nedjelja: jedan sat prije početka predstave.

U dane kinoprograma blagajna se otvara sat vremena prije prvog filma.

LIKOVNI ODJEL

Voditelj
Sebastijan Vojvoda

Tel.: +385 52 887 217
Mob.: +385 98 920 18 75
Fax: +385 52 887 221
e-mail: likovna@poup.hr

 

Referent
Andi Bančić

Tel.: +385 52 887 217
Mob.: +385 91 431 5959
Fax: +385 52 887 221
e-mail: andi.bancic@poup.hr

 

OBRAZOVNA DJELATNOST

voditeljica
Ana Čehić Anić

Tel.: +385 52 887 216
Fax: +385 52 887 221
e-mail: obrazovanje@poup.hr

Administratorica
Sanja Jakus
Tel.: +385 52 887 216
Fax: +385 52 887 221
e-mail: sanja.jakus@poup.hr

 

URED ZA PROJEKTE EU-a I OSTALE PROJEKTE

Anita Pilat
Tel.: +385 52 887 210
Mob.: +385 91 432 26 48
Fax: +385 52 887 221
e-mail: anita.pilat@poup.hr

 

TEHNIČKO OSOBLJE

kućni majstor - tehničar kazališta
Ivan Pisak

Mob.: +385 91 432 26 41
Fax: +385 52 887 221

 

spremačice
Suzana Kramar
Orijana Popović
Danijela Radoslav

 

 

Kontakt obrazac

Možete nas kontaktirati i putem ovog obrasca

Lokacija